2. Registrace, nastavení jazyka

27.2.2019 Jak na Aliexpress

Pokud ani trochu neovládáte angličtinu, nezoufejte. Češtinu si na AliExpressu můžete nastavit v pravém horním rohu. I když se jedná pouze o strojový překlad od Google, je pro orientaci zcela dostačující, jelikož je prostředí AliExpressu velmi intuitivní.depositphotos_12087544_m-2015.jpg

Zoom gallery

Registrace je velmi jednoduchá a zcela zdarma. Po najetím myši na “Join” v pravém horním rohu, se vám zobrazí menu s tlačítkem “Join free”, na které kliknete a zobrazí se vám registrační formulář.

Zoom gallery

 

Registrační formulář:

Je možné se registrovat přes sociální síť Facebook, Instagram nebo Twitter. To ale nedoporučujeme, jelikož vám bude AliExpress zasílat různé nevyžádané notifikace. Také je možné provést rychlou registraci přes váš  Gmail, jehož tlačítko najdete pod registračním formulářem spolu se sociálními sítěmi.

My jsme si vybrali možnost klasické registrace vyplněním emailu a hesla do registračního formuláře.

  Zoom gallery

Po kliknutí na tlačítko "Create Account" (vytvořit účet) se Vám zobrazí okno potvrzující úspěšnou registraci spolu s informací o tom, že jste obdrželi “New User Coupon” (nováčkovský kupon) na skvělou slevu 3 dolarů pro objednávky nad 4 dolary :).

  Zoom gallery

Po kliknutí na tlačítko “SHOP NOW” (nakupovat) vám Aliexpress zobrazí návrhy produktů na vaši první objednávku.

AliExpress bohužel při potvrzení registrace nedá informaci o tom, že vám na registrační e-mailovou adresu přišel e-mail s tlačítkem "CONFIRM MY EMAIL ADDRESS", kterým potvrdíte správnost e-mailové adresy, čímž zabezpečíte váš nový AliExpress účet. Při potvrzení se také aktivuje zasílání novinek a především důležitých informací o vytvořených objednávkách.

  Zoom gallery

Gratulujeme, vaše registrace je dokončena. Nyní můžete zahájit výhodné nákupy na AliExpressu :)

Aliexpress.com > Jak na AliExpress > 2. Registrace, nastavení jazyka