Ušetřete až 10% z každé objednávky!

18.6.2019 Aktuality

Zoom galleryNakupování na AliExpressu je finančně velmi výhodné. V českých prodejnách a internetových obchodech byste totiž za stejné zboží utratili až několikanásobně více.

 

 

K ušetření nemalých částek není ani nutné vyhledávat slevové akce nebo kupony. Zboží zde můžete nakoupit často až za “směšné” ceny a většinou ještě s dopravou zdarma.

I přes všechna zmíněná pozitiva je ale možné na AliExpressu nakupovat ještě mnohem výhodněji a to až s 10% slevou na každý nákup s CashBack složbou KiwiBack!

Jak dostat až 10% zpět z každého nákupu?

  kiwi1.jpg

S KiwiBack na CashBack nikdy nezapomente!

Už nikdy nemusíte hledat tlačítko pro aktivaci CashBacku na webu! Stačí ho zapnout jedním kliknutím v rozšíření do prohlížeče, které vám před každým nákupem dá vědět, zda je váš CashBack aktivní. Nemusíte se tak obávat, že byste na aktivaci zapomněli a budete ji mít vždy na dosah ruky.

Pozvěte kamaráda a získejte ještě více

Máte kamarády, kteří na AliExpressu nakupují pravidelně? Pozvěte je k využívání KiwiBacku a získejte navíc 22% z jejich CashBacku. Oni přitom ze svého CashBacku neztratí ani korunu!

Vše je zcela zdarma

U KiwiBacku nenajdete žádné poplatky. Po objednání zboží se peníze připíšou na váš  KiwiBack účet a ihned, jakmile budou peníze připraveny k výběru, můžete je bezplatně převést na váš bankovní účet.

 call2.jpg

Aliexpress.com > Aktuality > Ušetřete až 10% z každé objednávky!